MKP1839422084HQ
MKP1839422084HQ
Description:
FA 220nF 850Vdc 5% MKP
Hersteller:
VISHAY
Matchcode:
FA220N850V5%
Rutronik No.:
KFO12586
VPE:
750
MOQ:
3750
Verpackung:
BULK
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 220n F
- U(N)
- 850 V
- Spannungsart
- DC
- Toleranz
- 5 %
- Dielektrikum
- MKP
- Prüfspannung
- 1360 V
- Pulsimmunität
- 1000 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Anschlussdrahtlänge
- 40+-5 mm
- Länge
- 31.5 mm
- Durchmesser/Breite
- 11.5 mm