CR54NP-100MC
SUMIDA
CR54NP-100MC
Description: CR54NP 10uH 1440mA 20% WWT Hersteller: SUMIDA Matchcode: INDC10U20% Rutronik No.: IND13678 VPE: 1500 MOQ: 1500 Package: CR54 Verpackung: REEL
Datenblatt
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
10 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
1440 mA
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
R(DC)max.
0.1 Ohm
Design
FERRITE
Kapslungsart
UNSHIELDED
Länge
5.8 mm
Breite
5.3 mm
Höhe
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C
SFR
30.6 MHz