SDS0402T-471M-N
PULSE
SDS0402T-471M-N
Description: SDS0402 470uH 190mA 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC470U20% Rutronik No.: IND23587 VPE: 750 MOQ: 750 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
470 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
190 mA
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
R(DC)max.
1.8 Ohm
Prüffrequenz
0.1 MHz
Design
FERRITE
Länge
6.6 mm
Breite
4.45 mm
Höhe
2.92 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3 MHz