PA4342.153ANLT
PA4342.153ANLT
Description:
PA4342 15uH 5A 20%
Hersteller:
PULSE a YAGEO company
Matchcode:
INDC15U20%
Rutronik No.:
IND23569
VPE:
500
MOQ:
3000
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Induktivität
- 15 µH
- Befestigung
- SMD
- Nennstrom
- 5000 mA
- Toleranz
- 20 %
- Technologie
- COMPOSITE
- Current sat.
- 6000 mA
- R(DC)typ.
- 0.041 Ohm
- R(DC)max.
- 0.045 Ohm
- Prüffrequenz
- 1 MHz
- Design
- IRONPOWDER
- Kapslungsart
- SHIELDED
- Länge
- 11 mm
- Breite
- 10 mm
- Höhe
- 3.8 mm
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 155 °C
- SFR
- 9000 MHz