GRJ31CC72A475KE01L
GRJ31CC72A475KE01L
Description:
KC 4,7µF 1206 10% 100V X7S STAG
Hersteller:
MURATA
Matchcode:
KC4,7U1206X7S100K NORMSTAG
Rutronik No.:
KKH3443
2000
Package:
Verpackung:
REEL BLI
- C(N)
- 4,7µ F
- Case size
- Dielectric
- X7S
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 3 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.6 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm