C0805C681J1GACAUTO
C0805C681J1GACAUTO
Description:
KC 680pF 0805 5% 100V NP0 AECQ
Matchcode:
KC680P0805NP0100JAECQ
Rutronik No.:
KKA1967
4000
Package:
Verpackung:
REEL PAP
- C(N)
- 680p F
- Case size
- Dielectric
- NP0
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 5%
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm