SI-B8T102280WW
SAMSUNGLED
SI-B8T102280WW
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Farbe
MODULE
Lichtstrom
1255 lm
PWR Verbrauch
9.3 W
Farbtemperatur
4000 K
CRI
80 Ra
Länge
280 mm
Breite
24 mm
Höhe
5.8
Eingangsspannung DC
30.9 V
I(F)
300 mA
Bertriebs Temperatur
-20-+50 °C