SSL0804T-681M-N
PULSE
SSL0804T-681M-N
Description: SSL0804 680uH 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC680U20% Rutronik No.: IND21742 VPE: 750 MOQ: 750 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
680 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
400 mA
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
Current sat.
400 mA
R(DC)max.
2.02 Ohm
Design
FERRITE
Kapslungsart
UNSHIELDED
Länge
12.95 mm
Breite
9.4 mm
Höhe
5.21 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
2.5 MHz