BWLS00100606R33J00
PULSE
BWLS00100606R33J00
Description: BWLS00100606 0,33uH 350mA 5% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC0,33U0402 Rutronik No.: IND23577 VPE: 4000 MOQ: 48000 Verpackung: REEL
Alternativen finden
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
0.33 µH
Befestigung
SMD
Design Größe
0402 Inch
Nennstrom
350 mA
Toleranz
5 %
Technologie
WIREWOUND
R(DC)max.
0.68 Ohm
Prüffrequenz
7.9 MHz
Design
FERRITE
Kapslungsart
UNSHIELDED
Länge
1.02 mm
Breite
055 mm
Höhe
056 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
820 MHz