BWCU00322518102Y00
PULSE
BWCU00322518102Y00
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
LX2 µH
Befestigung
SMD
Toleranz
25 %
Scheinwiderstand
1000 Ohm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
Testfrequenz Q
100 MHz