ERJP08F3743V
ERJP08F3743V
Description:
PS1206 374K 1% 0,66W PS/HP
Hersteller:
PANASONIC
Matchcode:
RC1206374K1%
Rutronik No.:
WSR3284
5000
Package:
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 374K Ω
- Temp.coeff.
- 100 ppm
- Power rating
- 0.66 W
- Technology
- THICKFILM
- Max.oper.temp.
- 155 °C
- Max.oper.volt.
- 500 V
- Spec.features
- PS/HP
- Min.oper.temp.
- -55 °C