A782MS227M1VLAS020
A782MS227M1VLAS020
Description:
A782 220uF 35V 20% 10x12
Matchcode:
HHPC220U35V
Rutronik No.:
KEL24895
VPE:
400
MOQ:
2400
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 220 µF
- V(N)
- 35 V
- Rutronik Größe
- 10x12 mm
- Permis.T(A)max
- 135 °C
- Lebensdauer @Tamax
- 4000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 20 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 3400 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Kapazitätstoleranz neg.
- -20 %
- Genehmigung T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 10x12,2 mm
- Reel step
- 16 mm