A765BG227M0JLAE020
A765BG227M0JLAE020
Description:
A765 220 6,3 20% 5x7
Hersteller:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
SPC220U6.3V
Rutronik No.:
KEL24422
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 220 µF
- V(N)
- 6.3 V
- Style
- SMD
- Rutronik Größe
- 5x7 mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lebensdauer @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 20 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2700 mA
- Verpackung
- REEL
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Kapazitätstoleranz neg.
- -20 %
- Genehmigung T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 5x7 mm