SIHG70N60AEF-GE3
SIHG70N60AEF-GE3
Description:
N-CH 600V 48A 45mOhm TO-247AC
Hersteller:
VISHAY
Matchcode:
SIHG70N60AEF-GE3
Rutronik No.:
STDMOS1614
VPE:
25
MOQ:
500
Package:
TO-247AC
Verpackung:
TUBE
- Configuration
- N-CH
- V(DS)
- 650 V
- I(D)at Tc=25°C
- 60 A
- RDS(on)at 10V
- 35 mOhm
- Q(g)
- 35 nC
- P(tot)
- 417 W