BZX85C9V1-TAP
BZX85C9V1-TAP
Description:
Z-DIODE 1,3W 9,1V 2% DO-41
Hersteller:
VISHAY
Matchcode:
BZX85C9V1-TAP
Rutronik No.:
DZ12938
5000
Package:
DO-41
Verpackung:
AMMOPACK
- U(Z)
- 9.1 V
- P(tot)
- 1.3 W
- Toleranz
- 2 %
- I(Z)
- 25 mA