REM30-2412SW
RECOM
RECOM REM30-2412SW
Abbildung kann vom Original abweichen
REM30-2412SW
Description: DC/DC Mod 9-36V to 12V 30W 5kV 5kV THT Hersteller: RECOM Matchcode: REM30-2412SW Rutronik No.: ICDCDC4658 VPE: 9 MOQ: 9 Package: 1.6"x1" Verpackung: TUBE
Alternativen finden Datenblatt
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Power
30 W
Vin(min)
9 V(DC)
Vin(max)
36 V(DC)
V out
12 V(DC)
No.of outputs
SINGLE
Output current
5 mA
Isolated
YES
Isolation
REG 4:1 kV(DC)
Reg./Unreg.
Medline
Efficiency
89 %
Series
Medline
Automotive
NO
Gehäuse
1.6"x1"